Disidenti
Showbizi

Fero dhe Arbenita: Kemi me bo fëmijë sa një ekip i futbollit

0Shares

Fillimisht e tronditën opinionin publik me lajmin për martesën e tyre të fshehtë. Për të mos u mjaftuar me kaq, dyshja Fero e Arbenita Ismajli bënë namin kur kumtuan se po bëhen prindër të një vajze.

Por me sa duket shtatzënia e parë e Ismajlit nuk do të jetë “boom-i” i vetëm, pasi dyshja po planifikojnë diçka më të madhe.

Çifti po pretendojnë që familjen e tyre ta bëjnë sa “një ekip i futbollit”. Kështu të paktën kanë deklaruar në një intervistë dhënë për “Studio A” me Adelina Hasanin.

I pyetur se a është i gatshëm për të krijuar familje, Fero është shprehur se gjithmonë ka qenë.

“Gjithmonë të gatshëm jena. Sa kemi me i bo?”- thotë Fero derisa i drejtohet gruas së tij, Arbenitës.

“Një ekip futbolli,” – është përgjigja të cilën e jep modelja 22-vjeçe, gjersa nisin të qeshin që të dy.

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Fero dhe Arbenita: Kemi me bo fëmijë sa një ekip i futbollit