Disidenti
Showbizi

Fero dhe Arbenita: Kemi me bo fëmijë sa një ekip i futbollit

Fillimisht e tronditën opinionin publik me lajmin për martesën e tyre të fshehtë. Për të mos u mjaftuar me kaq, dyshja Fero e Arbenita Ismajli bënë namin kur kumtuan se po bëhen prindër të një vajze.

Por me sa duket shtatzënia e parë e Ismajlit nuk do të jetë “boom-i” i vetëm, pasi dyshja po planifikojnë diçka më të madhe.

Çifti po pretendojnë që familjen e tyre ta bëjnë sa “një ekip i futbollit”. Kështu të paktën kanë deklaruar në një intervistë dhënë për “Studio A” me Adelina Hasanin.

I pyetur se a është i gatshëm për të krijuar familje, Fero është shprehur se gjithmonë ka qenë.

“Gjithmonë të gatshëm jena. Sa kemi me i bo?”- thotë Fero derisa i drejtohet gruas së tij, Arbenitës.

“Një ekip futbolli,” – është përgjigja të cilën e jep modelja 22-vjeçe, gjersa nisin të qeshin që të dy.

Georgina ‘mbulohet’ me dollarë në Las Vegas, partnerja e Ronaldos dhe luksi i shfrenuar

Disidenti.net

“Hor ju boj”, Mihrije Braha shpërthen ndaj komentuesve që shajnë e ofendojnë, thotë se do t’i denoncojë edhe në polici

Disidenti.net

Një natë me Don Xhonin apo Noizyn? Kë zgjedh Zoja Nushi

Disidenti.net
Disidenti

Fero dhe Arbenita: Kemi me bo fëmijë sa një ekip i futbollit