Disidenti
Showbizi

Fansat e Tik-Tokut kanë tani këngën e tyre në versionin shqip

Dini ka lansuar projektin e ri të titulluar “Luje vallen”.

Në projektin e Dinit lakohet rrjeti i shumëpërdorur “Tik Tok” dhe fansat e Tik-Tokut tani kanë këngën e tyre të preferuar.

Ky projekt është punuar nga Labinot Mezini ndërsa klipin e ka bërë XL FILM e Gadaf Dërnjanit.

Kënga është mjaft ritmike dhe me një klip të veçantë.

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku martohet me futbollistin turk

Disidenti.net

Sami Lushtaku takohet me Don Xhonin, ka disa fjalë për të

Disidenti.net

Çmimi i “çmendur” që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”

Disidenti.net
Disidenti

Fansat e Tik-Tokut kanë tani këngën e tyre në versionin shqip