Disidenti
Showbizi

Eskalon debati, Vedati e quan Julin komandate të Dubait

Ka eskaluar darka e të nominuarve.

Në debat mes Julianës dhe Vedatit, është rikthyer tema e luftës.

Juliana i ka qëndruar deklaratës së mëhershme që Vedati është dashur të luftojë dhe jo të ikë në kampe refugjatësh gjatë luftës.

Në diskutim shumë të nxehtë, Vedati e ka quajtur Julianën “komandate të Dubait” duke iu referuar stilit të shtrenjtë të jetesës që bën.

Juliana është ndjerë e ofenduar nga ky epitet teksa në mbrojtje të saj ka dalë edhe Melisa. /Prive.al

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Eskalon debati, Vedati e quan Julin komandate të Dubait