Disidenti
Lajme

Eskalon Abelard Tahiri, shan me rob deputetët e VV-së

Shefi i grupit parlamentar i PDK-së, Abelard Tahiri, ka sharë me rob në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës.

“A robt ja q***a”, dëgjohet Tahiri duke thënë teksa godet tavolinën.

Kjo ka ndodhur pasi deputetët e PDK-së e kanë ndërprerë fjalën e ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiut, e cila ka dhënë qëndrimin e saj për ambasadorin e Kosovës në Slloveni, Martin Berishaj dhe u deklarua lidhur me çështjen e Komisionit Hetimor për Energjinë në Kosovë.

Loading video

Molliqaj: Hysen Durmishi vodhi paratë e partisë, ia mundesuam me i kthy kapak-kapak

Disidenti.net

Hovenier: Të mos flenë të qetë, njerëzit në Kosovë e rajon që janë të përfshirë në korrupsion

Disidenti.net

Vuçiq: Dua të tregoj të vërtetën për gjithçka që po ndodh/ Kosova me Perëndimin duan të bindin Serbinë se…

Disidenti.net
Disidenti

Eskalon Abelard Tahiri, shan me rob deputetët e VV-së