Disidenti
Lajme

Erëra të forta, shi, vetëtima e breshër – Serbia përfshihet nga një stuhi e fuqishme

0Shares

Ka arritur në Serbi një prej stuhive që meteorologët e paralajmëruan për ditën e sotme.

Gjithashtu, është lëshuar edhe një paralajmërim urgjent për një stuhi të fortë që ka përfshirë veriperëndimin e Vojvodinës.

Siç raporton B92, gjatë dy orëve të ardhshme pritet që stuhia të përhapet në pjesën më të madhe të këtij rajoni, duke shkaktuar rrebeshe shiu shumë intensive, bubullima të forta, erëra të forta dhe stuhi dhe breshër.

E trishtë: Ky është 18-vjeçari që u gjet pa shenja jete në Deçan, dyshohet se i dha fund jetës së tij

Disidenti.net

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net
Disidenti

Erëra të forta, shi, vetëtima e breshër – Serbia përfshihet nga një stuhi e fuqishme