Disidenti
Showbizi

Encës ‘i hipën vapa’ në vendin e sheikëve, nxjerr gjoksin bombastik: E ngrënshme

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Ajo përflitet shumë për format e saj bombastike dhe këngët provokuese e cila shpesh herë vihet në qendër të mediave rozë, për shkak të fotove ‘bombë’ ku nuk nguron të nxjerrë sheshit gjoksin dhe të pasmet e saj.

Ajo tashmë është bërë rezidente e Dubait, teksa poston shpesh foto dhe video të jetës së saj si një banore e Emirateve të Bashkuara Arabe. Kohët e fundit, rrjetet sociale të Encës po ‘pëlcasin’ nga foto dhe video të këngëtares 26-vjeçare.

Kjo e fundit shfaqet kudo bombastike dhe provokuese, ndërsa tregon jetën e shfrenuar të saj në mes të sheikëve. Në një story të publikuar kohët e fundit, Enca vë në fokus gjoksin e saj, ndërsa shkruan se është e ngrënshme.

Pas kësaj lind pyetja, kush ia ka ngrënë gjoksin Encës?

Khaby Lame, pa e çelur gojën, bëhet më i ndjekuri në TikTok

Disidenti.net

E dhimbshme/ Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën

Disidenti.net

Festa Qoqaj ‘përvëluese’ nga plazhi

Disidenti.net
Disidenti

Encës ‘i hipën vapa’ në vendin e sheikëve, nxjerr gjoksin bombastik: E ngrënshme