Disidenti
Showbizi

Enca puth në buzë vajzën në Dubai: E dashura ime më e mirë se jotja

Enca Haxhia bëhet shumë herë kryefjalë e mediave rozë për jetën e saj luksoze dhe të shfrenuar mes Shqipërisë dhe Dubait. Pas skandalit të vajzave të botës rozë me fenomenin Dubai Porta-Potty, Enca njoftoi se është bërë rezidente e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Pasi njoftoi se gjoksi i saj bombastik është i ngrënshëm, Enca e bërë tapë në një lokal në Dubai, papritur nisi të puthë një vajzë brune bukuroshe, duke treguar se e dashura e saj është shumë e mirë.

Vallë pse Enca nuk ka gjetur asnjë mashkull ideal në Dubai? Mos vallë sheikët e përdorin vetëm për Dubai Porta-Potty?! 

Khaby Lame, pa e çelur gojën, bëhet më i ndjekuri në TikTok

Disidenti.net

E dhimbshme/ Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën

Disidenti.net

Festa Qoqaj ‘përvëluese’ nga plazhi

Disidenti.net
Disidenti

Enca puth në buzë vajzën në Dubai: E dashura ime më e mirë se jotja