Disidenti
Showbizi

Eliminimi i Keisit nga Big Brother, reagon Sabiani: Nuk besoj se e nxori publiku

Keisi Medini ishte banorja që u largua mbrëmë (e shtunë) nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Këngëtarja e njohur ka lënë përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Pas eliminimit, një reagim në lidhje me këtë e ka bërë babai i saj, këngëtari Sabiani.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një postim të hedhur në InstaStory, ai thotë se e nxorën Keisin pasi jeta iu bë telenovelë dhe se nuk beson se e largoi publiku.

“E nxorët engjëllin tim pasi jeta iu bë telenovelë, nuk besoj se e ka nxjerr publiku. Gjithsesi i lumtur që më është kthyer në shtëpi”, u shpreh ai.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Eliminimi i Keisit nga Big Brother, reagon Sabiani: Nuk besoj se e nxori publiku