Disidenti
Showbizi

Ekskluzive: Gjon Karrica lë shtëpinë e Big Brother, shkak gjendja e tij shëndetësore

Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i njohur si “Lugati” e ka lëshuar mëngjesin e sotëm shtëpinë më të famshme në Kosovë.

Kështu raporton IndeksOnline duke u thirrur në burime.

Tutje bëhet e ditur se ai është larguar nga shtëpia për shkak se ka pasur përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

Disidenti.net

“E kam pirë dashurinë tënde, më ka dehur trup e mendje”, Luizi i dedikon këngë, Kiara nuk mban dot lotët

Disidenti.net

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova

Disidenti.net
Disidenti

Ekskluzive: Gjon Karrica lë shtëpinë e Big Brother, shkak gjendja e tij shëndetësore