Disidenti
Showbizi

Efi përballet me situatën e sikletshme, Luizi menjëherë i vjen në ndihmë…

Pas debateve dhe përballjeve gjatë “Primes” mes njëri-tjetrit, për banorët nuk mungojnë situatat as edhe gjatë publicitetit.

Mbrëmjen e djeshme ka qenë Efi ajo e cila është përballur me një incident.Banorja ka patur një problem me aksesorët e saj për të cilin ka kërkuar ndihmë nga Kiara, por ndihmën e parë e ka marrë nga Luizi.

Ky i fundit është angazhuar deri në fund që Efi të dukej perfekt në detaje. Momente këto të vogla, por që tregojnë mjaft për marrëdhënien mes Luizit dhe Efit.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Efi përballet me situatën e sikletshme, Luizi menjëherë i vjen në ndihmë…