Disidenti
Showbizi

Efi e vetmuar në oborr, në mes të natës i lutet Zotit

Njëra ndër banoret e Big Brother VIP Albania, Efi ka vendosur që të agjërojë ditën e sotme.

Në një video virale në rrjetin social TikTok ajo shihet e vetme në oborr duke u lutur.

Kujtojmë se në mesin e banorëve të BBV që kanë agjëruar në muajin Ramazan kanë qenë Nita dhe Gerti.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Efi e vetmuar në oborr, në mes të natës i lutet Zotit