Disidenti
Lajme

Edi Rama “i hakmerret” Vjosa Osmanit me foto, “ia pren” njërin krah nga fotografia e përbashkët e samitit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i është “hakmarrë” sot Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit, për punën e fotografisë që ajo kishte publikuar nga darka që ishte mbajtur para dy javësh në Greqi në kuadër të Samitit SEECP, ku e kishte “prerë” Ramën, i cili shihej vetëm pak në foto.

Rama ka publikuar sot fotografinë e përbashkët që u realizua dje gjatë samitit mes liderëve të shteteve të Bashkimit Evropian dhe atyre të Ballkanit Perëndimor. Në këtë foto, Rama ia ka “prerë” pak njërin krah Osmanit.

Bashkë me këtë foto, Rama ka publikuar edhe fjalimin e tij të plotë që e mbajti në samit./Express

Qeriqi përlotet nga statusi i Muratit: Ende vuaj nga dhimtë e plagëve, kur ky flinte, unë isha në Pashtrik

Disidenti.net

Osmani: Lajçak s’është president i Kosovës – S’ka Asociacion, OJQ mund të ketë

Disidenti.net

Shkëlzen Gashi e imiton dhe ia përmend shampanjën Çollakut: Keni vjedhë sa keni mujtë

Disidenti.net
Disidenti

Edi Rama “i hakmerret” Vjosa Osmanit me foto, “ia pren” njërin krah nga fotografia e përbashkët e samitit