Disidenti
Showbizi

“Edhe hajn, edhe rrenc”, Leonora Jakupi i reagon ashpër Nora Istrefit

Nora Istrefi ishte e ftuar në “Më lër të flas”, ku gjatë bisedës me binjakët, u ndal edhe tek sherri me Leonora Jakupin.

Kohë më parë, ishte përfolur se Nora i ka marrë Leonorës këngën “A e ke ditë” pa leje duke ia “djegur”. E pyetur a ja ka vjedhur këngën Leonorës, Nora u shpreh se nuk e ka bërë kurrë e madje atë këngë e ka shkruar vetë.

‘Edhe hajdute, edhe gënjeshtare’, Leonora reagon ashpër ndaj

“Kurrë nuk i kam vjedhur këngë Leonora Jakupit. Të ishte një këngë e Leonorës unë s’do ta bëja kurrë. Bëhet fjalë për këngën “A e ke ditë” e cila këngë e Flori Mumajesit. Refreni është i Florit ndërsa pjesën tjetër të këngës e kam bërë vetë. Ka qenë këngë shumë personale e imja në kohën kur është bërë dhe e kam ndjerë shumë, hala e dua si këngë”.

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i Leonorës. Ajo është treguar e ashpër duke u shprehur “edhe hajn edhe rrenc” në një postim në Instagram, direkt pas intervistës së Norës.

Ndër të tjera Nora në intervistë u shpreh kundër raporteve të tensionuara mes vajzave në showbiz.

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

“Edhe hajn, edhe rrenc”, Leonora Jakupi i reagon ashpër Nora Istrefit