Disidenti
Showbizi

E tepron Festa, në mes të rrugës reklamon të pasmet

Blogerja kosovare Festa Qoqaj, ka marr vëmendje të madhe.

Me anë të fotografive të cilat i publikon, ajo sigurohet të tregoj hiret e saj.

Me ose pa rroba, ajo gjithmonë fotografohet e ‘zjarrt’.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi, ku shihet duke i reklamuar te pasmet në rrugë./infokosova

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

E tepron Festa, në mes të rrugës reklamon të pasmet