Disidenti
Lajme

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Dy policë kosovarë dyshohet të jenë pla gosur sonte në Skënderaj.

“Jepi zë” mëson se, sipas dëshmitarëve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:15 të mbrëmjes së sotme.

Gazeta mëson se njëri zyrtar është goditur në kokë, ndërsa tjetri në trup.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia e Kosovës si dhe ekipet e Emergjencës.

Deri tani nuk dihen detajet si erdhi deri te rasti tragjik.

Tim Judah: Kur Kurti ishte në burg, Vuçiq ishte ministër i inforimimit, kjo po ndikon në dialog

Disidenti.net

Faton Kurti publikon fotografinë e Vuçiqit nervoz përballë Kurtit: Ai tani e ka vetëm një opsion

Disidenti.net

Hajdari: Gjuha e trupit dëshmoi që Kurti ishte konfident, e Vuçiq në stres

Disidenti.net
Disidenti

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë