Disidenti
Lajme

E rëndë në Durrës/ Vëllai i madh do ngrihej për syfyr, i vogli acarohet nga alarmi, kap thikën dhe e qëllon

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me përleshjen e dy vëllezërve në Durrës ditën e djeshme.

Mësohet se 2 vëllezërit janë përplasur për shkak se njëri prej tyre kishte vënë alarmin e telefonit për tu zgjuar nga gjumi që të hante syfyrin.

Zhurma ka shqetësuar 20 vjeçarin i cili e ka qëlluar të vëllanë me thike duke e lënë të plagosur rëndë.

Vëllezërit jetonin bashkë në një shtëpi me qira në zonën e plazhit në lagjen 13 te qytetit të Durrësit.

Ky është 19-vjeçari që u godit për vdekje në Prishtinë, po shpërndante porositë me motoçikletë

Disidenti.net

“A u kënaqet?”, momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim

Disidenti.net

30 ditë paraburgim për Nuredin Lushtakun dhe të tjerët

Disidenti.net
Disidenti

E rëndë në Durrës/ Vëllai i madh do ngrihej për syfyr, i vogli acarohet nga alarmi, kap thikën dhe e qëllon