Disidenti
Sport

E gjithë Arabia Saudite në pushim nesër pas fitores historike ndaj Argjentinës

Mbreti i Arabisë Saudite, Salman bin Abdulaziz Al Saud ka vendosur që ditën e nesërme ta shpallë festë zyrtare dhe e gjithë Arabia Saudite do të pushojë për shkak të fitores historike ndaj Argjentinës.

Arabia Saudite shënoi fitore me rezultat 1:2 ndaj Argjentiës duke shokuar të gjithë botë.

Argjentina llogaritej si njëri prej pretendentëve kryesor për ta fituar Kupën e Botës.

Pacolli është i interesuar të blejë Man Utd?

Disidenti.net

“Ndizet” sfida Serbi-Zvicër, prestigjiozja spanjolle “AS”: Duel i ngarkuar me tension dhe… provokime

Disidenti.net

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net
Disidenti

E gjithë Arabia Saudite në pushim nesër pas fitores historike ndaj Argjentinës