Disidenti
Lajme

E dhimbshme: Ndërron jetë 35-vjeçarja në Pejë, familja thotë se ajo vdiq papritmas

Dje në moshën 35-vjeçare ka ndërruar jetë, Albulena Katanolli, nga Peja.

Në njoftimin mortor të lëshuar nga familja, thuhet se ajo ka vdekur papritmas.

Familja ka njoftuar se varrimi i të ndjerës bëhet sot në varrezat e qytetit në orën 14:00, por funerali niset nga shtëpia e saj në rrugën “Shaban Polluzha”.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti që thotë "Me pikëllim tẽ thelle njoftojmë miqte, shoket dhe dashamirët se e dashura jone: ALBULENA (GORANI) KATANOLLI Papritmas ndërroi jetë me 30.04.2022, nẽ moshën 35 vjeçare, duke na lënë pörjetë të pikëlluar. Varrimi i tẽ ndjerës bëhet mẽ 01.05.2022 nẽ varrezat qytetit, në orën 14:00. Funerali niset nga shtëpia të ndjerës Rr. Shaban Polluzha (prapa stacionit të Autobusave). Peje, mẽ 01.05.2022 Tẽ pikëlluarit: Bashkeshorti: Enisi, vajza: Kanina, babai: Naseri, nêna: Violeta, vëllau: Uraniku, motrat: Egzonita dhe Mjellma, vjehra: Hilmja, dhe mbarẽ farefisi gjërë Gorani dhe Katanolli nga Peja."

Matoshi: Avdullah Hoti ka qenë kryeministri më i mirë i të gjitha kohërave

Disidenti.net

Zafir Berisha: S’është lajm kur më shihni me armë, por me ndonjë violinë ose flaut

Disidenti.net

Milan Radojçiq: Jam kthyer në Kosovë dhe ju e dini se çfarë do të thotë sepse nga këtu nuk ka kthim prapa

Disidenti.net
Disidenti

E dhimbshme: Ndërron jetë 35-vjeçarja në Pejë, familja thotë se ajo vdiq papritmas