Disidenti
Showbizi

E dhimbshme/ Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën

Lajmin e hidhur e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Fatosi.

Dafina Zeqiri, publikoi një bisedë me të ndjerën ku i kishte thënë se gruaja është forcë dhe të vazhdoj të shkëlqej.

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku martohet me futbollistin turk

Disidenti.net

Sami Lushtaku takohet me Don Xhonin, ka disa fjalë për të

Disidenti.net

Çmimi i “çmendur” që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”

Disidenti.net
Disidenti

E dhimbshme/ Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën