Disidenti
Lajme

E dhimbshme: 74-vjeçari në Istog rrëzohet nga traktori, humb jetën rrugës për spital

0Shares

Ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme në një aksident trafiku, Haxhi Sefë Gjocaj nga fshati Tomoc i komunës së Istogut.

Ngjarja kishte ndodhur si pasojë e një vetaksidenti me traktor, në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Istog.

Vdekjen e ka konfirmuar mjeku kujdestar në spitalin e Pejës pasi që viktima ishte dërguar atje nga stafi mjekësor i QKMF-së Istog.

Në lidhje me rastin ështën njoftuar prokurori i shtetit i cili bashkë me hetuesit e rastit trupin e pa jetë ua kanë dorëzuar familjes sepse sipas tyre vdekja e të moshuarit cilësohet vdekje natyrore dhe rreth këtij rasti nuk ka dyshime.

I arrestuar për kanosje ndaj kryeministrit Kurti, rapsodi i njohur publikon këngë në përkrahje të Faton Hajrizit

Disidenti.net

Arrestohet kreu shqiptar i grupit kriminal “Dreshaj” në Mal të Zi

Disidenti.net

“S’mundesh në çdo përgjigje ta mashtrosh opinionin”/ Hoti akuzon Muratin se po mashtron qytetarët me shifra

Disidenti.net