Disidenti
Lajme

E dhimbshme: 65-vjeçari humb jetën tragjikisht në Klinë, u rrokullis me traktor

0Shares

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Çabiq të Klinës, ku si pasojë e një aksidenti me traktor, ka humbur jetën një person, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se viktima është Ukë Gashi, 65-vjeçar.

I ndjeri nuk ka arritur t’i përballojë plagët e marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimin mortor e kanë dhënë edhe familjarët, teksa s’janë bërë të ditura ende detajet e ceremonisë së varrimit.

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

E dhimbshme: 65-vjeçari humb jetën tragjikisht në Klinë, u rrokullis me traktor