Disidenti
Lajme

Dy vëllezërit u qëIIuan derisa ishin në iftar me familje – të dyshuarit i pritën në parking

Pak më parë u raportua për një ngjarje të rëndë të “Ujëvara e Mirushës”, një personit i morën jetën dhe një tjetër u plagos.

Sinjali ka mësuar detaje të reja për të shtënat me armë te “Ujëvara e Mirushës”.

Sipas burimeve të Sinjalit viktimat kanë qenë për iftar në restorant me familje, kur u përballën me të dyshuarit.

Personat që dyshohen se i gjuajtën vëllezërit i pritën ata në parking të restorantit, ku eskaloi situata.

Të njëjtat burime kanë bërë të ditur se vëllezërit janë pronarë të një autosalloni në Kijevë të Malishevës.

Ne baze të informatave të para të dyshuarit janë nga fshati Sferkë i Klinës.

Mushkolaj dhe Ramiz Shala përplasen për rastin “Lushtaku”

Disidenti.net

Kolegu dhe shoku i ngushtë i mjekut që vdiq: S’ishte koha të largohesh shoku im, kishim plane të mëdha

Disidenti.net

Ky është mjeku nga Gjakova që vdiq 6 ditë pasi u aksidentua rëndë në kryerje të detyrës

Disidenti.net
Disidenti

Dy vëllezërit u qëIIuan derisa ishin në iftar me familje – të dyshuarit i pritën në parking