Disidenti
Lajme

Dy autoblinda të policisë nisen për të nxjerrë një ekip policor që gjendet pas barrikadave (VIDEO)

Dy autoblinda të policisë elitare janë nisur për të nxjerrë një ekip policor pas barrikadave, të cilët kanë rastisur të jenë matanë Zupçit, sipas burimeve jozyrtare të Klan Kosova.

Policia ka bllokuar për qarkullim pikat në Jarinjë dhe Bërnjak, për shkak të mjeteve të rënda që janë vendosur në mes të rrugës, në pakënaqësi të vendimit të Qeverisë së Kosovës, me të cilin nga nesër, do të nis zbatimin e vendimit për riregjistrimin e makinave me targa me emra të qyteteve të Kosovës dhe lëshimit të një dokumenti për hyrje-dalje për shtetasit serb.

 

 

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

Dy autoblinda të policisë nisen për të nxjerrë një ekip policor që gjendet pas barrikadave (VIDEO)