Disidenti
Lajme

Duda Balje: Do ta votoj Albin Kurtin, pa asnjë kushtë, Ja pse!

Duda Balje ka bërë të ditur se do të votoj pro Qeverisë së re, duke përkrahur Albin Kurtin. Pas vendimit të PZAP se Duda Balje mund të jetë deputete në Kuvendin e Kosovës, ajo ka folur për ATV duke thënë do ta votoj Albin Kurtin dhe pa kushte, shkruan Korrekt Press. “Ne shkojmë bashkë me z.Kurti, dhe kushtet janë të panevojshme

Ne do të vendosim bashk në atë kohë kur duhet me vendosë, do të ulemi të bisedojmë për komunitetin boshnjak nëse ka nevojë, unë jam i bindur që Qeveria do të punojë edhe për ne

Kolegu dhe shoku i ngushtë i mjekut që vdiq: S’ishte koha të largohesh shoku im, kishim plane të mëdha

Disidenti.net

Ky është mjeku nga Gjakova që vdiq 6 ditë pasi u aksidentua rëndë në kryerje të detyrës

Disidenti.net

Sondazhi i institutit amerikan: Kurti politikani më i besueshëm në Kosovë, Osmani e dyta

Disidenti.net
Disidenti

Duda Balje: Do ta votoj Albin Kurtin, pa asnjë kushtë, Ja pse!