Disidenti
Showbizi

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa dhe komediani afrikan, Trevor Noah kanë nxitur thashethemet se ata po takohen, pasi në rrjet u publikuan disa fotografi ku dyshja shihen duke u puthur e përqafuar.

Ylli 27-vjeçar i popit dhe aktori 38-vjeçar i “The Daily Show” u panë duke shijuar një darkë intime, por të qetë së bashku në një restorant xhamajkan në Nju Jork.

Ata dukej se kishin një kimi, derisa e mbyllën mbrëmjen me puthje romantike dhe një përqafim të ëmbël përpara se të vazhdonin në rrugët e tyre të ndara, shkruan Daily Mail, transmeton KlanKosova.tv.

“Ata ishin ulur në heshtje larg nga të gjithë të tjerët në restorant. Ishte e qartë se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin dhe u ulën pranë njëri-tjetrit gjatë gjithë vaktit. Ata u larguan së bashku dhe ecën, duke u ndalur për puthje dhe përqafime të gjata”, ka thënë një burim i mediumit britanik.

Këngëtarja dhe kantautorja e lindur në Londër ishte e veshur me një xhaketë sportive lëkure të zezë dhe me xhaketë të shkurtër, të cilën e mbante mbi një bluzë të zezë të zhytur.

Nata e takimit të tyre vjen pasi të dy u ndanë nga partnerët me të cilët kishin kaluar kohë për rreth dy vjet.

Ndryshe, lidhja më e gjatë e Dua Lipës ishte modeli 23 vjeçar, Anëar Hadid, vëllai i vogël i Gigi dhe Bella Hadid.

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah