Disidenti
Showbizi

“Dua Lipa e meriton me ia dhuru token e komunes edhe veç për me e shtre ni qebe e me chillitë”

Ish-kryetari i Partisë së Fortë, Visar Arifaj ka komentuar faktin që “Sunny Hill Festival” nuk do të mbahet në Prishtinë por, në Tiranë.

“Dua Lipa e meriton me ia dhuru token e komunes edhe veç për me e shtre ni qebe e me chillitë e le mo për me e shfrytëzu për festival t’cilin aspak nuk na e ka borxh”, shkruan Arifaj.

Kujtojmë se vendimi për të zhvendosur festivalin “Sunny Hill” nga Prishtina në Tiranë është pritur me reagime të shumta në opinion.

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

“Dua Lipa e meriton me ia dhuru token e komunes edhe veç për me e shtre ni qebe e me chillitë”