Disidenti
Sport

Dramë e madhe edhe në Ligë të Parë! Istogu shënon në minutën 94’

0Shares

GOOOOOOOOOL!
QENDRIM JAHAJ
FC Istogu – FC A&N 3:2
’94✅

 

Fikret Shatri me ‘Djemtë e Bjeshkës’ debutojnë në Superligë: Kemi ëndrra dhe qëllime, Istogu në hartën e basketbollit të Kosovës

Disidenti.net

UEFA merr vendim për incidentin në ndeshjen Rumani – Kosovë, ky është dënimi

Disidenti.net

Dalin në shitje biletat për ndeshjen ndaj Çekisë, interesimi i jashtëzakonshëm bllokon faqen e federatës

Disidenti.net
Disidenti

Dramë e madhe edhe në Ligë të Parë! Istogu shënon në minutën 94’