Disidenti
Sport

Dramë e madhe edhe në Ligë të Parë! Istogu shënon në minutën 94’

0Shares

GOOOOOOOOOL!
QENDRIM JAHAJ
FC Istogu – FC A&N 3:2
’94✅

 

KËTU mund ta shikoni LIVE duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

Disidenti.net

“Kam marr pasaportën e Shqipërisë, shpresoj të shkoj në Euro 2024” – Arbër Hoxha flet për mos ftesën nga Kosova

Disidenti.net

VIDEO: “Çmendet” presidenti i skuadrës turke, i nxin syrin arbitrit

Disidenti.net