Disidenti
Lajme

Digjet ETC në Klinë, Policia jep informacionet e fundit

0Shares

Supermarketi “ETC” që gjendet në Klinë është kapluar nga flakët.

Lajmin e ka kofnirmuar për Gazetën Sinjali Policia e Pejës.

Zëdhënësi për këtë rajon, Fadil Gashi, ka thënë se të gjitha njësitet janë në vendin e ngjarjes, ndërsa ka shtuar se është shumë herët për të përcaktuar shkakun e zjarrit.

“Sot rreth orës 6:30 të mëngjesit policia është njoftuar nga sigurimi se zjarri e ka kapluar qendrën tregtare ETC në Klinë. Ka dalë në vendngjarje, zjarrfikësit janë aty. Nuk ka persona të lënduar. Nuk e di a është ndalë zjarri ende”, ka thënë Gashi për Gazetën Sinjali.

Para disa muajsh ishte djegur edhe ETC në Pejë.

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Digjet ETC në Klinë, Policia jep informacionet e fundit