Disidenti
Lajme

Dështon votimi, nuk pati kuorum për zgjedhjen e Presidentit – propozohet përsëritja e menjëhershme e votimit

Është mbyllur rundi i parë i votimit për president. Komisioni është duke bërë vlerësimin.

Tre deputetët e LDK-së, Agim Veliu, Avdullah Hoti e Driton Selmanaj, nuk kanë marrë pjesë në votim në rundin e parë.

Ata nuk janë parë duke votuar, derisa Kryetari i LDK-së Lumir Abdixhiku dhe Kujtim Shala kanë marrë pjesë në votim, po nuk janë parë ta plotësojnë fletëvotimin për President.

Kolegu dhe shoku i ngushtë i mjekut që vdiq: S’ishte koha të largohesh shoku im, kishim plane të mëdha

Disidenti.net

Ky është mjeku nga Gjakova që vdiq 6 ditë pasi u aksidentua rëndë në kryerje të detyrës

Disidenti.net

Sondazhi i institutit amerikan: Kurti politikani më i besueshëm në Kosovë, Osmani e dyta

Disidenti.net
Disidenti

Dështon votimi, nuk pati kuorum për zgjedhjen e Presidentit – propozohet përsëritja e menjëhershme e votimit