Disidenti
Lajme

Deputetët e rinj që marrin mandatet pas votimit të Qeverisë

Njohësi i çështjeve zgjedhore, Blerim Vela, ka bërë të ditur deputetët e rinj që do të marrin mandatet pas votimit të Qeverisë, shkruan GazetaBlic.

Lista e plotë:

LVV+LV:
Enver Haliti
Shqipe Isufi
Mirsad Shkreta
Gramos Agusholli
Alban Bajrami
Jahja Kokaj
Hydajet Hyseni
Yllza Hoti
Gresa Bytyqi Kelmendi

KDTP:Enis Kervan
IRDK:Fridon Lala
NDS:Samra Ilijazi

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net

PDK dhe AAK në emër të UÇK kanë vjedhur, në emër të saj tentojnë të fshehin dallaveret!

Disidenti.net
Disidenti

Deputetët e rinj që marrin mandatet pas votimit të Qeverisë