Disidenti
Showbizi

Dasma e vajzës së Tom Doshit, të pranishëm shihen edhe Kiara e Luizi/FOTO

Mbrëmjen e djeshme është organizuar dasma e vajzës së Tom Doshit ku të ftuar special ishin dhe çifti Kiara-Luiz, pasi ky i fundit ka marrëdhënie miqësore me familjen Doshi.

Luizi ishte veshur me një kostum smoking të zi, ndërsa Kiara me një fustan saten të kuq.

Çifti janë parë dhe duke kërcyer valle.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Dasma e vajzës së Tom Doshit, të pranishëm shihen edhe Kiara e Luizi/FOTO