Disidenti
Lajme

Dalin emrat, këta janë dy personat që morën peng 4 pushuesit nga Kosova

0Shares

Pronari i shtëpisë, Dritan Kuçaj 48 vjeç dhe Nexhmi Xhili 49 vjeç mbajtën peng për rreth 45 minuta, 4 pushues nga Kosova me pretendimin se nuk kishin paguar për shtëpinë ku kishin vajtur me pushime.

Ngjarja ndodhi në lagjen Nr. 3 të Durrësit dhe u denoncua nga vetë pushuesit kosovarë.

Dy personat e arrestuar mbajtën peng katër turistët në garazhin e banesës ku ata ishin akomoduar, duke pretenduar se nuk kishin paguar për ditët e qëndrimit.

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Dalin emrat, këta janë dy personat që morën peng 4 pushuesit nga Kosova