Disidenti
Showbizi

Dafina Zeqiri do t’ua “çelë sytë” me këto fotografi provokuese

0Shares

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri mbetet një prej emrave më të suksesshëm në skenës shqiptare të muzikës.

Ajo numëron hite të shumta dhe ndërkohë po punon vazhdimisht për projekte të reja.

Por, teksa është në finalizim të bashkëpunimit me reperin Mozzik, artistja ka sjellur për fansat të tjera imazhe provokuese.

Në llogarinë e saj në Instagram, autorja e “Malli” është shfaqur atraktive në dy kostume të reja.

Në pozat e para, 34-vjeçarja shihet e veshur me kostum të shkurtër lëkurë dhe një bluzë të kaltër “Dior”, që i kombinoi edhe me një palë çizme me taka.

Ndërkohë, në të tjera fotografi, ajo u shfaq elegante e veshur me një fustan të gjatë me prerje në gjoks, bel dhe tek këmbët. /Telegrafi/

 

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

Disidenti.net

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net
Disidenti

Dafina Zeqiri do t’ua “çelë sytë” me këto fotografi provokuese