Disidenti
Showbizi

Çmimi i “çmendur” që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”

Sot e nesër janë datat e parapara për Alba Festival në Zvicër.

Aty po performojnë e do performojnë artistët më në zë shqiptar.

Por, ka një mungesë.

Fjala është për Loredanën e cila përkundër se gjendet me kohë të plotë në Zvicër, nuk është në “line up” të koncertit.

E pyetur mbi arsyet, Loredana i ka rënë drejt.

Ajo në Instagram ka zbuluar se do duhej të pagyhej 120 mijë euro që kjo të ndodhë.

Një çmim i tillë kaq i lartë nuk është dëgjuar më herët mes artistëve shqiptarë për vetëm një performancë.

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

Çmimi i “çmendur” që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”