Disidenti
Showbizi

Çmendet Fero! Del nga makina dhe rreh qytetarin se ia bëri me drita: Kush o gangster ktu?!

Reperi Feronit Shabani po përflitet shumë në media së fundmi për DISS-in e fundit kushtuar legjendës shqiptare të Rap Unikkatil.

Kënga e tij mori shumë kritika në rrjetet sociale, teksa fansat e tallnin për tekstin e dobët të këngës së re dhe i bënin thirrje ta fshinte sa ishte në kohë.

Fero mbrëmjen e sotme është përfshirë në një sherr që e ka shpërndarë në profilin e tij në TikTok.

Ai del nga makina i revoltuar dhe rreh me shuplakë një person pas tij që po ia bënte me drita. Reperi më pas pyet i agravuar: Kush o gangster këtu?!

Çka e lidh “Strellën” që u vra në Ferizaj me reperin Fero, detaje

Disidenti.net

Futbollisti i Kosovës, Florent Hadergjonaj martohet me ish të dashurën e Taulant Xhakës

Disidenti.net

Gruaja e Sinan Vllasaliut ‘sfidon’’ moshën, ja si duket në fotografinë e fundit

Disidenti.net
Disidenti

Çmendet Fero! Del nga makina dhe rreh qytetarin se ia bëri me drita: Kush o gangster ktu?!