Disidenti
Lajme

Çitaku ‘kapet’ me Kurtin: Ua ke borxh votuesve një sqarim, a e ka pasë gabim atëherë, apo e ka gabim tash?

Ish-ambasadorja e Kosovës në ShBA theksoi se po të njëjtën marrëveshje, Kurti atëbotë e konsideronte tradhti kombëtare.

Sipas saj, e vetmja gjë konsistente te Kurti është mungesa e konsistencës.

Ajo madje tha se kryeministri ua ka borxh votuesve të tij një sqarim; “a e ka pasur gabim atëherë, apo e ka gabim tash?”.

“Kryeministri është shndërruar në noter të marrëveshjeve paraprake, duke e kthyer procesin mbrapa, e duke humbur kohë”, shkroi ajo në Facebook.

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net

PDK dhe AAK në emër të UÇK kanë vjedhur, në emër të saj tentojnë të fshehin dallaveret!

Disidenti.net
Disidenti

Çitaku ‘kapet’ me Kurtin: Ua ke borxh votuesve një sqarim, a e ka pasë gabim atëherë, apo e ka gabim tash?