Disidenti
Showbizi

Çfarë Qendrese! Këngëtarja me trupin më bombastik

Këngëtarja e njohur Qendresa Demaj, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale duke zbuluar detaje nga përditshmëria e saj.

Krahas karrierës artistike muzikore, ajo komentohet shumë për pozat që bën dhe fotografitë që poston.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar disa imazhe joshëse.

Çmimi i “çmendur” që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”

Disidenti.net

Zogu pushon në të pasmet e Era Istrefit (FOTO)

Disidenti.net

Gold Ag: Ka dashtë Zoti që unë me fenë islame, me ra në shina të jetës

Disidenti.net
Disidenti

Çfarë Qendrese! Këngëtarja me trupin më bombastik