Disidenti
Showbizi

Çfarë ndodhi kaq papritur? Dea Mishel ‘arrestohet’ brenda shtëpisë së BB VIP

Mbrëmjen e djeshme, qeveria e “Big Brother VIP” miratoi disa ligje që duhej t’i zbatonin të gjithë banorët.

Nëse banorët nuk zbatojnë disa rregulla të vendosur nga vetë ata dhe janë dekretuar nga qeveria e BB VIP dhe Presidenti, ata do të dënohen.

Mëngjesin e sotëm, Luizi, Visi dhe Qetsori kanë arrestuar Dean, e cila akuzohet për lëvizje të sendeve personale të dikujt tjetër.

 

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Çfarë ndodhi kaq papritur? Dea Mishel ‘arrestohet’ brenda shtëpisë së BB VIP