Disidenti
Showbizi

Çfarë ndodh me Luizin sot gjatë “Primes”? Shkodranin e pret një surprizë e bukur nga…

Çifti i parë që u krijua brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2” është ai i krijuar nga Kiara Tito dhe Luiz Ejlli. Ky i fundit ia ka shprehur pëlqimin moderatorës që ditët e para brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Në rrjet komentohet shumë se dashuria e këngëtarit është më e madhe se ajo e Kiarës, nisur nga surprizat dhe gjestet e tij. Mirëpo, një surprizë nga Tito pritet në ditët në vazhdim pasi këtë ajo ia ka premtuar Luizit gjatë një diskutimi që kanë bërë mbrëmë. Moderatorja tha se diçka shumë e bukur po e pret atë, por pavarësisht insistimit të Luizit ajo nuk ka zbuluar detaje.

Do të kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kaq të them nuk të them më shumë, do të ndodhë këtu, është një gjë e bukur por nuk e them dot, nuk flas më e kam bërë unë për ty nëse do e kalosh nominimin”, u shpreh Kiara.

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Çfarë ndodh me Luizin sot gjatë “Primes”? Shkodranin e pret një surprizë e bukur nga…