Disidenti
Showbizi

Çfarë i gjeti në sirtar? Luizi zbulon arsyen “e vërtetë” pse është larguar Ronaldo nga shtëpia e BBV…

Banori i fundit i eleminuar nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’ është Ronaldo Sharka. Teksa banorët ishin duke i paketuar gjërat, Luizi duket se ka gjetur “arsyejn” e vërtetë pse është eleminuar gazetari.

Sipas Luizit, Ronaldo është eliminuar sepse kishte mbajtur në sirtar një letër me emrin e Olta Gixharit.

Jori: Ça ka Ronaldo aty, parfum?
Luizi: Shih pse është eleminuar ky moj, ka mbajtur këtë letrën Olta Gixhari moj.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Çfarë i gjeti në sirtar? Luizi zbulon arsyen “e vërtetë” pse është larguar Ronaldo nga shtëpia e BBV…