Disidenti
Lajme

“Bravo për këtë qen”, reagimi i masës në momentin kur Dardan Krivaqa dënohet me burgim të përjetshëm

0Shares

Gjykata Themelore në Ferizaj ka shpallur Aktgjykimin dënues ndaj Dardan Krivaqës.

Ai është shpallur fajtor për vrasjen makabre të Marigona Osmanit. Krivaqa është dënuar me burgim të përjetshëm, shkruan Gazeta Sinjali

Pas vendimit, të pranishmit në salla kanë brohoritur “bravo” dhe kanë duartrokitur.

Por, dikush në sallë ishte më e zëshme dhe tha “bravo për këtë qen – o i mjerë”.

Video më poshtë:

/GazetaSinjali/

“Kam dyshime të mëdha”, babai i Marigonës flet pasi Apeli e ktheu rastin në rigjykim

Disidenti.net

Detajet e reja: Naimi këmbënguli që të vritej atë ditë, sepse Liridona do tregonte sekretet e tij

Disidenti.net

Burri i Shkurte Fejzës u godit nga një veturë, Policia jep detajet e fundit

Disidenti.net