Disidenti
Lajme

Borë mbi 30 cm në Prishtinë

0Shares

Reshjet e borës që nisën gjatë ditës së sotme dhe po vazhdojnë akoma kanë krijuar shtresë dëbore në kryeqytet.

“Reshjet e borës që filluan të bien gjatë ditës së sotme, në mbrëmje ishin më të dendura duke krijuar shtresë dëbore edhe deri në 30 cm në Prishtinë”.

I arrestuar për kanosje ndaj kryeministrit Kurti, rapsodi i njohur publikon këngë në përkrahje të Faton Hajrizit

Disidenti.net

Arrestohet kreu shqiptar i grupit kriminal “Dreshaj” në Mal të Zi

Disidenti.net

“S’mundesh në çdo përgjigje ta mashtrosh opinionin”/ Hoti akuzon Muratin se po mashtron qytetarët me shifra

Disidenti.net