Disidenti
Showbizi

Bledi u tha se do ikë nga BB VIP, Luizi i kthehet: Si legen erdhe dhe…

Dea Mishel, Qetsor Ferrunaj, Krist Aliaj dhe Bledi Mane, do të bindin banorët e tjerë të “Big Brother VIP” se gazetari do të lërë përfundimisht shtëpinë.

Vëllai i Madh u dha mbrëmë atyre një mision sekret, në mënyrë që të fitojnë lirinë me kusht. Ata duhet të bindin pjesën tjetër të shtëpisë më të famshme në Shqipëri se Bledi e përjetoi keq izolimin në burg, e për këtë arsye do të largohet të martën.

Me të dalë nga burgu ata nisën misionin e tyre sekret dhe nga ana tjetër banorët nisën me pyetjet e tyre se pse u larguan nga izolimi.

Madje teksa Luiz Ejlli po i pyeste se pse dolën, iu kthye Bledit ‘si legen erdhe, si legen do ikësh prapë’.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Pse dolët ju?

Qetsori: Do iki ai, do tërhiqet

Bledi: Hiqe atë, burgaxhi, plak. Avash se kemi edhe ne kujtime të hidhura, jo kaq rëndë

Luizi: E ke thënë me krenari se je burgaxhi

Bledi: Nuk është e thënë ta përmendesh ti vend e pa vend

Luizi: Vetë e ke thënë

Bledi: Po njeriu ndjehet dhe keq. E kam thënë unë, nuk është e nevojshme ta ri përsëritësh

Luizi: Ti hapësh b**ësh me atë, hapu prapë. Pse dolët ju?

Bledi: Do iki nga shtëpia

Luizi: Të kam thënë unë si legen erdhe, si legen do ikësh prapë

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Bledi u tha se do ikë nga BB VIP, Luizi i kthehet: Si legen erdhe dhe…