Disidenti
Showbizi

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Besian Mustafa po e shijon martesën me bukuroshen nga Istogu, Erolida Januzaj.

Çifti i ri së fundi ishte prezent në një dasëm duke marrë vëmendjen me dukjen e tyre.

Ish-ministri që tani është deputet i LDK-së në parlamentin e Kosovës është mjaft aktiv në angazhimet politike, dhe duket se ka një arsye të fuqishme që e motivon atë./Indeksonline/

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”