Disidenti
Lajme

Berisha: Jam kurreshtar me e ditë si do ta presin vizitën e Glaukut te “kriminelët”, trushpërlarët e sojit Haxhiu-Schwarz

Kreu i Kuvendit, Glauk Konjufca, sot ka realizuar vizitat e para në Hagë ku është takuar me Jakup Krasniqin dhe Pjetër Shalën, pasdite do të takohet me Rexhep Selimin, derisa nesër do të shihet me Hashim Thaçin, Kadri Veselin dhe Hysni Gucatin e Nasim Haradinajn.

Lidhur me këtë zhvillim ka reaguar Zafir Berisha i NISMA-s. Ai ka thënë se është kureshtar ta dij se si do të pritet një vizitë e tillë e Konjufcës nga ata që i ka quajtur “trushpërlarët e sektit të tij dhe sojit haxhiu-schëarz”, raporton Expres.

“Jam shumë kurreshtar me ditën, si do ta presin trushpërlarët e sektit të tij dhe sojit haxhiu-schëarz, vizitën e Glaukut te “kriminelët” dhe “terroristët” e UÇK-së në Hagë!!!Zafa”, ka shkruar Zafir Berisha.

 

“Më preku thellë në shpirt, ike shumë herët”, postimi prekës i familjarit të 30-vjeçarit që humbi jetën pas aksidentit në Skenderaj

Disidenti.net

Grenell: Pasoja të rënda nëse Kurti deri të premten nuk u përmbahet angazhimeve që ka marrë

Disidenti.net

Mustafa: E prishëm koalicionin me VV për ta evituar konfrontimin me SHBA, ata e sollën Kurtin në pushtet

Disidenti.net
Disidenti

Berisha: Jam kurreshtar me e ditë si do ta presin vizitën e Glaukut te “kriminelët”, trushpërlarët e sojit Haxhiu-Schwarz