Disidenti
Lajme

Bekë Berisha: Populli mendon që Albin Kurti ka me shpërnda banesa

Deputeti i zgjedhur i AAK-së, Bekë Berisha ka folur për fitoren e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Berisha në Pressing të T7 ka thënë se Albin Kurtin me e lënë një vit me punu, rrëzohet vetë.

“Tamam puna Albini me thanë ‘unë jam Jugosllavia, unë jam komunist’. Me bë fëmijë në Jugosllavi i kanë shpërbly. Populli po mendon që ky ka me shpërnda banesa. Unë nuk besoj në këso”, tha Berisha.

Kujtojmë se mes tjerash, gjatë fushatës zgjedhore, Kurti ka premtuar pushim të lehonisë për të dy prindërit 12 muaj dhe nënave të papuna nga 250 në 6 muajt e parë.

Si e priti nëna e Luizit “dasmën” e tij me Kiarën?

Disidenti.net

Kurti: Nuk shantazhohemi, nuk frikësohemi, s’është fer t’i bëhet presion shtetit më pro-amerikan në Ballkan

Disidenti.net

Momente tmerruese gjatë fluturimit Prishtinë-Bazel: Udhëtarët përplasen për tavan nga turbulencat

Disidenti.net
Disidenti

Bekë Berisha: Populli mendon që Albin Kurti ka me shpërnda banesa