Disidenti
Lajme

Bekë Berisha hedh dyshime për pazar për postin e Presidentit/es: “P” të tjera dhe plot “K”

0Shares

Bekë Berisha aludon në pazare për postin e Presidentit: “P” të tjera dhe plot “K”

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, ka aluduar në pazare pak orë para nisjes së seancës për votimin e Presidentit.

Ndonëse AAK-ja ka marrë qëndrim që të mos jetë prezente në seancën e thirrur për votimin e presidentit, njëra nga deputetet e kësaj partie Albena Reshitaj mbrëmë ka qenë e pranishme në seancë.

Një ditë më vonë, deputeti Berisha ka aluduar në pazare për postin e presidentit, duke përmendur postet, paratë, komunat, konsullët etj.

Image

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Bekë Berisha hedh dyshime për pazar për postin e Presidentit/es: “P” të tjera dhe plot “K”