Disidenti
Showbizi

Bëhet nënë për herë të parë/ Genta Ismajli dhe partneri turk prindër të një djali dhe të një vajze

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja dhe partneri i saj turk Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali. Burime të afërta pranë këngëtares e kanë konfirmuar lajmin për mediat kosovare.

Ajo dhe i dashuri i saj Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali.

Ende nuk janë zbuluar emrat e të vegjëlve, teksa padyshim që për Gentën janë urimet më të mira.

Çka e lidh “Strellën” që u vra në Ferizaj me reperin Fero, detaje

Disidenti.net

Futbollisti i Kosovës, Florent Hadergjonaj martohet me ish të dashurën e Taulant Xhakës

Disidenti.net

Gruaja e Sinan Vllasaliut ‘sfidon’’ moshën, ja si duket në fotografinë e fundit

Disidenti.net
Disidenti

Bëhet nënë për herë të parë/ Genta Ismajli dhe partneri turk prindër të një djali dhe të një vajze