Disidenti
Lajme

Bëhet e gjallë presidentja Osmani, më në fund i thotë pak fjalë për Sunny Hill

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, nuk e tha asnjë fjalë të vetme për largimin e Sunny Hill nga Kosova në drejtim të Shqipërisë.

E tash kur festivali do të mbahet edhe në Prishtinë edhe në Tiranë, presidentja është bërë e gjallë.

“Mirë se vjen në shtëpi Dua Lipa. Ne po shikojmë përpara që ta kemi Sunny Hill në Prishtinë, aty ku e ka vendin”, ka shkruar Osmani.

Ndryshe, njoftimi se Sunny Hill

Ky është 19-vjeçari që u godit për vdekje në Prishtinë, po shpërndante porositë me motoçikletë

Disidenti.net

“A u kënaqet?”, momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim

Disidenti.net

30 ditë paraburgim për Nuredin Lushtakun dhe të tjerët

Disidenti.net
Disidenti

Bëhet e gjallë presidentja Osmani, më në fund i thotë pak fjalë për Sunny Hill