Disidenti
Showbizi

Bebe Rexha: Jam ikonë e komunitetit LGBT+

Këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha së fundmi është intervistuar nga DailyMail në aeroport.

33 vjeçarja u shfaq e veshur me të zeza të markës Louis Vuitton.

Ky udhëtim nga ana e saj erdhi pasi do të mbajë një koncert për Ditën e Falënderimeve në Detroit.

Pyetja e cila iu bë asaj ishte për komunitetin LGBT+, si në Kampionatin Botëror apo sulmi që ndodhi në një klub nate homoseksualësh në Amerikë.

“Unë jam një ikonë e komunitetit LGBT+. Thjesht dua të them se është vërtet e tmerrshme ajo çfarë është duke ndodhur tani në komunitetin LGBT+ dhe unë dua t’ju them të qëndrojnë të fortë dhe nuk e di, ju dërgoj dashurinë time te të gjithëve.

Urrejtja, problemi është urrejtja. Fatkeqësisht mendoj se urrejtja po konfuzon dashurinë, mendoj se njerëzit janë shumë konfuzë dhe është vërtet dëshpëruese. Mendoj se ne thjesht duhet të jemi më empatikë dhe të pranojmë të tjerët ashtu siç janë”, tha Rexha./Indeksonline/

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Bebe Rexha: Jam ikonë e komunitetit LGBT+